16.02.2010

Metamorfozy - castingUwaga, uwaga! Ogłaszamy casting do metamorfoz. Poszukujemy osoby, która byłaby gotowa przejść darmową metamorfozę - totalną zmianę swojego wizerunku. Od zmiany fryzury (strzyżenie, farbowanie) w profesjonalnym salonie fryzjerskim, przez make-up z poradami, po stylizację ze wskazówkami co do ubierania się odpowiednio do figury.
Wszystkie etapy metamorfozy będą fotografowane i filmowane, a materiały te zostaną wykorzystane do internetowej promocji usługi zmiany wizerunku. Zasada jest prosta: darmowa metamorfoza w zamian za zgodę na wykorzystanie wizerunku.
Najbardziej zależy nam na osobach o naturalnej urodzie, u których można dużo zmienić i które oczywiście są w pełni otwarte na takie zmiany. Najchętniej osoby pełnoletnie z Warszawy i okolic.
Prosimy o przesyłanie na nasz adres warszafa@gmail.com trzech zdjęć (twarz +sylwetka; można podać też swoje wymiary;)) oraz kilku informacji o sobie, swoich zainteresowaniach, czym się zajmujecie na co dzień, może macie jakieś problemy z doborem garderoby itp. Ważna jest dla nas także informacja na ile jesteście gotowi w kwestii zmian.
Zapraszamy:)!

Brak komentarzy: